דפוס דיגיטלי
היכונו להמשך מבצע אלבומים דיגיטליים! בחודש מאי, ממש אחרי הפסח,
אנו חוזרים שנית למבצע אלבומים דיגיטליים
במחירים הנוחים מתמיד!!
היכנסו לאתר, הורידו את התוכנה,
עצבו ושילחו אלינו להדפסה
היכנסו עכשיו למבצעים
לראות את המחירים הנוחים ביותר!!!
מבצע עד סוף חודש אפריל פוסטרים במחירים מפתיעים
על סוגי נייר ובד שונים
היכנסו עכשיו למבצעים!!!
 
 
להזמנה
 
 

אלבום שורשים

 
 

 

אלבום שורשים של דף אור- דרך נפלאה לשמר את המסורת המשפחתית

ילדיכם כותבים עבודת שורשים? מעוניינים לשמור את העבודה בצורה אסתטית ונוחה כך שבבוא היום תוכלו להעביר אותה לנכדיכם? רוצים לשלב באלבום מלל ותמונות ולעצב אותה בצורה קלה ונוחה? בחברת דף אור יספקו לכם את הפתרון הדרוש!

כשילדיכם עומדים להגיע לגיל מצוות ולהפוך מילדים למבוגרים, בית הספר מבקש מהם להכין אלבום שורשים. עבודה זו עוזרת לילד להיחשף להיסטוריה המשפחתית ולמורשת של העם היהודי, דבר חשוב מאין כמוהו. כפי שנאמר: "דע מאין באת ולאן אתה הולך", כיוון שאדם שלא מכיר את שורשיו, לא מכיר את זהותו ולכן לא יצליח להגשים את עצמו.

 

תמונות משפחתיות
 
אלבום שורשים משפחתי
אלבום משפחתי

 


בדף אור העתקות תוכלו להיעזר בשירותי דפוס דיגיטלי על מנת להכין עבודת שורשים שתישמר היטב לאורך שנים. באמצעות שימוש פשוט, נוח וכייפי בתכנת i-book, תוכלו לעצב את העבודה בהתאם לטעמכם, לשלב תמונות וכמובן להוסיף מלל. לאחר שתסיימו, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור ואנחנו כבר נדפיס עבורכם את העבודה באיכות גבוהה, נכרוך אותה ונשלח אותה אליכם.

 

רוצים ליצור אלבום שורשים? כנסו לתוכנת דף אור, הכניסו תמונות וצרו לעצמכם אלבום מרגש!

 

מהי עבודת שורשים?


במהלך הכנת העבודה, התלמיד מכין אילן יוחסין (המכונה גם עץ משפחתי), שעל גביו מצוינים שמות בני המשפחה. בהמשך, הילד עורך ראיונות אישיים לבני המשפחה ומתעד את קורות החיים שלהם. לעתים קרובות הילד אוסף מסמכים שונים ותמונות משפחתיות של קרוביו החיים ושל אלו שנפטרו. כמו כן, לעתים הילד מתבקש לספר את סיפורו של חפץ שמלווה את בני המשפחה מדור לדור ומצרף תמונות שלו. ללא ספק, מדובר בחוויה משפחתית של ממש, המקרבת ומקשרת בין שלושה דורות. אתם יכולים ליצור עם ילדכם תיעוד שיכול להוות נכס לדורות הבאים.

 

***רוצים לתלות בסלון את אחת מן התמונות המשפחתיות שלכם? כנסו לדף הדפסות קנבס והזמינו בקלות תמונות מדהימות שתוכלו לתלות בחדרי הבית!***

 

מדוע חשוב לשמור על עבודת השורשים?


עבודת שורשים היא מזכרת ייחודית שחשוב לשמור עליה למען הדורות הבאים, כיוון שלא יהיה מי שיספר לדור ההמשך אודות המסורת המשפחתית. בעבר, סיפורים רבים עברו מפה לאוזן כדי לשמור עליהם, אבל ישנם סיפורים רבים שאבדו בדרך, מאחר והיה כל כך קשה לספר אותם לילדים. העלתם על הכתב במסגרת עבודת שורשים, תאפשר לדור העתיד לדעת את כל מה שאתם רוצים לספר להם. אתם חיים בעידן מודרני, אז למה שלא תיהנו מהאפשרות הטובה, הקלה והפשוטה ביותר על מנת לתעד את ההיסטוריה המשפחתית שלכם?

 

ליצור בקלות אלבום שורשים מעוצבת


את כל המידע המשפחתי כדאי וחשוב לארגן בצורה מסודרת. לפעמים מרוב עומס מידע, הולכים לאיבוד ולא בטוחים מה כדאי לשלב איפה ואיך לעשות זאת. באמצעות התוכנה שלנו, ילדיכם יוכל לשלב בקלות תמונות ומלל בעבודת השורשים שלהם, וכמובן אם ירצו לשנות ו/או להוסיף, יוכלו לעשות זאת (כל עוד לא שלחו את העבודה להדפסה). עזרו לילדים שלכם להגיש עבודת שורשים מעוצבת וכרוכה, שתישאר בקרבתכם לנצח. דף אור מעמידה לבחירתכם מגוון עיצובים מרהיבים ביופיים שמתוכם תוכלו לבחור את כריכת עבודתכם. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי דפוס דיגיטלי באיכות ללא פשרות.

 

 

   
     

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר